MULTIFUNKČNÍ HRNEC

Instant Pot® Duo™ Evo Plus

Řada Instant Pot® Duo ™ Evo Plus 10 v 1 – jsou moderní multivarníky, tedy nejinovativnější a technologicky nejpokročilejší tlakové hrnce pro mnoho aplikací, pro ty, kteří od moderních zařízení vyžadují hodně.

Série tlakových hrnců Instant Pot® Duo ™ Evo Plus se používá ještě intuitivněji a nabízí více možností pro různé režimy vaření. Až 10 funkcionalit pouze v jednom zařízení je jedinečnou úsporou nejen peněz, ale i místa na kuchyňské lince.

Speciálně vyvinuté inteligentní programy vám umožní rozšířit vaše kulinářské možnosti, včetně přípravy pomalých jídel, metody sous vide, přípravy jogurtů, vaření rýže pro asijskou kuchyni nebo učení nových receptů na zdravá a rychlá dušená jídla.

Testujte a upravujte recepty pro svá oblíbená jídla, rozšiřujte databázi nových receptů a užívejte si rychlé výsledky vaření, ať jste kdekoli se svým novým oblíbeným společníkem – instantním hrncem!

Není skladem

Multifunkční hrnec Duo Evo Plus 6
Rýžovar

RÝŽOVAR

JOGURTOVAČ

SOUS VIDE

VAŘENÍ

NÁHRADA PÁNVE

Rýžovar

TLAKOVÉ VAŘENÍ

POMALÉ VAŘENÍ

NÁHRADA TROUBY

OHŘÍVÁNÍ POKRMŮ

VAŘENÍ NA PÁŘE

Příprava pokrmů
Multifunkční hrnec
Úspora energie při vaření
Multifunkční zařízení
Moderní

Multifunkční zařízení 10 v 1

Instantní hrnec 10 v 1 obsahuje tlakový hrnec, pomalý hrnec, jogurtovač, parní hrnec, hrnec na rýži, pánev, mini troubu, sous vide vařič, ohřívač jídla a přídavný hrnec pro tradiční vaření.

Rychlé a intuitivní vaření zajišťuje 9 inteligentních programů umožňujících přístup až k 55 předprogramovaným nastavením a navíc možnost zavedení mnoha vlastních úprav.

Vnitřní nádoba je vyrobena z nerezové oceli (18/8), má třívrstvé dno, které umožňuje její použití nejen pro vaření, ale také pro smažení a pečení surovin při vyšších teplotách.

Instantní hrnec duo evo plus

Rychlý a multifunkční

Vaření v tlakovém hrnci ušetří spoustu času, ale i elektřiny oproti běžnému vaření – dokonce až 70 %! Je to pouze jedno energeticky úsporné zařízení, které může vykonávat činnosti až pro 10 dalších zařízení.

Zařízení se snadno čistí a víko a hrnec lze snadno mýt v myčce na nádobí.

Nenahraditelným doplňkem připevněným k sadě je stojan používaný mj. pro vaření v páře, ale také pro snazší vkládání surovin do hrnce a z něj.

Úspora elektřiny až o 70 %
Lze použít i jako rýžovar
Dokonale

Bezpečný

Jednoduchý systém ovládání zajišťují knoflíky a intuitivní ovládací panel s LCD displejem.

Pohodlí při používání tlakového hrnce doplňují úpravy nádoby a víka a také inovativní technologie QuickCool , která usnadňuje snížení tlaku. Proces vaření je rychlý a téměř bezúdržbový, což zvyšuje požitek z přípravy pokrmů.

Vzhledem k vaření při vysokém tlaku a vysokých teplotách má multicooker řadu bezpečnostních prvků pro ochranu uživatele, vč. proti popálení a nesprávnému způsobu otevírání nebo zavírání víka.

Technické parametry

Technické parametry

  • Délka x šířka x výška:  33,1 cm x 32,2 cm x 32,5 cm
  • Výkon: 1200 W
  • Napětí: 230 V
  • Frekvence: 50 Hz
  • Kapacita: 5,7 litru
  • Materiál: Nerezová potravinářská ocel 304 (18/8), bez chemických povlaků jako jsou BPA, PFOA, PTFE
  • Certifikáty: UL a ULC (záruka bezpečnosti a spolehlivosti)

 

Změna způsobu vaření s Instant Pot

DUO EVO PLUS

Instant Pot® Duo™ Evo Plus je navržen tak, aby vaření bylo jednoduché, snadné a pohodlné. Díky samostatným funkcím vaření, včetně vaření pod tlakem, pomalého vaření a sous vide, zvládne tento přístroj v kuchyni vše.

Recepty z našeho blogu

Panko tofu kousky

Panko tofu kousky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 1 blok pevného tofu na marinádu 1 lžička česnekového prášku 1 lžička mleté papriky 1 lžička chilli vloček ½ lžičky soli 2 lžíce lehké sójové omáčky 5 lžic vody na těsto 4 lžíce hladké mouky 200 ml rostlinného mléka ½...

Lepkavé pikantní tofu

Lepkavé pikantní tofu

VYBAVENÍ vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 250 g tvrdého tofu nakrájeného na kostky o rozměrech 1 x 2 cm  na obalení 1 lžička uzené papriky ⅓ lžičky černého pepře ⅓ lžičky česnekového prášku ⅓ lžičky chilli v prášku 1 lžíce tamari 1 polévková lžíce výživného droždí...

Limonádové koláčky

Limonádové koláčky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 300 g hladké mouky 2 lžičky prášku do pečiva 100 g dvojité smetany 100 ml Sprite Špetka soli 1 vejce Sražená smetana a džem POKYNY Vystřihněte čtverec pečicího papíru tak, aby se vešel dovnitř fritézy Vortex Air Fryer, a...