Multifunkční hrnec a fritéza

Instant Pot® Pro™ Crisp & Air Fryer 8

Instant Pot® ProCrisp ™ + Air Fryer 8 (7,6 l) je profesionální multifunkční zařízení 11 v 1 určené jak pro amatérské vaření, tak pro profesionály, kteří od kuchyňských pomocníků očekávají hodně.

Vařte jako profesionál jen s jedním přístrojem, který v sobě zahrnuje funkce až 11 spotřebičů! Tento model kombinuje všechny výhody tlakových hrnců Instant Pot® s inovací v podobě poklice pro fritování na vzduchu.

S fritovacím víkem můžete připravit lahodně křupavé přílohy, svačiny, pečené maso a zeleninu nebo dokonce upéct koláče bez tuku. Hlavní výhodou fritézy je vysoká chuť a výjimečná křupavost pokrmů při výrazně sníženém množství tuku použitého ke smažení/pečení, a to až o 95 %.

Pouhou výměnou víka proměníte spotřebič zpět na multifunkční tlakový hrnec. S poklicí pro tlakové vaření uvaříte nejrůznější lahodné pokrmy z jednoho hrnce mnohem rychleji. Jistě oceníte kvalitu provedení, pohodlí při používání a všestrannost úžasného multifunkčního hrnce Instant Pot® ProCrisp™.

7 499 Kč

Instant Pot Pro Crisp & Air Fryer 8
Rýžovar

RÝŽOVAR

JOGURTOVAČ

ZAVAŘOVÁNÍ

RESTOVÁNÍ

SUŠENÍ

SMAŽENÍ

Rýžovar

TLAKOVÉ VAŘENÍ

POMALÉ VAŘENÍ

OHŘÍVÁNÍ POKRMŮ

DUŠENÍ

PEČENÍ

Multifunkční tlakový hrnec
Multifunkční tlakový hrnec
Multifunkční tlakový hrnec
Multifunkční tlakový hrnec Pro Crisp
Instant Pot
Objevte

Sílu funkčnosti – 11 v 1

Vařte a smažte jako profesionál s Instant Pot® Pro Crisp™ + Air Fryer, zázračným hrncem, který zvládne vše díky 2 inovativním poklicím! Díky vylepšení vnitřního hrnce a pokliček na profesionální úrovni, včetně pokročilé tepelné ochrany, si užijete rychlé a pohodlné vaření pouhou výměnou pokličky.

Tlakový hrnec ProCrisp™ je skutečně 11 možností v 1 zařízení, to znamená: horkovzdušné smažení, pečení, sušení, tlakové vaření, pomalé vaření, profesionální vaření rýže, příprava jogurtu, dušení, restování, sterilizace a ohřívání jídla.

Dva typy pohodlných, snadno vyměnitelných poklic jsou praktickou kombinací tlakového hrnce a fritézy.

11 přizpůsobitelných programů pro rychlý výběr vhodných pro výchozích nastavení pro přípravu vámi zvoleného typu jídla.

Praktický ukazatel průběhu ukazuje aktuální provozní fázi spotřebiče.

Vnitřní hrnec tlakového hrnce je vyroben z kvalitní nerezové oceli (18/8) a opatřen třívrstvým dnem , což umožňuje jeho použití i na různých typech varných desek a v troubách.

Pro Crisp 8

vyzkoušejte

Multifunkčnost ve verzi Pro

Proudění vzduchu s víkem Air Fry s patentovanou metodou EvenCrisp™ poskytuje křupavou, jemnou chuť podobnou chuti získané hlubokým smažením a zároveň snižuje množství oleje až o 95 %!

Teplotní rozsah pro horkovzdušné smažení bez tuku je 21 °C  až 232 °C. Nižší teplotní rozsahy usnadňují sušení potravin.

Základní funkcí tlakového vaření v tlakovém hrnci je především až o 70 % rychlejší a energeticky úspornější vaření oproti tradičním postupům.

Sada příslušenství obsahuje: multifunkční nerezový stojan, víceúrovňový fritovací koš a tácem na opékání / sušení a ochrannou podložku pro uložení víka fritézy.

Úsporné vaření
Pohodlné použití
Lahodné pokrmy

Zamilujte si

Pohodlí a bezpečnost

Pohodlné silikonové rukojeti umožňují snadné přenášení a používání ocelové nádoby různými způsoby.

Vylepšená ochrana víka oproti předchozím modelům, včetně ochrany proti přehřátí, automatického utěsnění a technologie pomalého uvolňování tlaku s uvolněnou párou.

Víko na tlakové vaření je vhodné do myčky a vnitřní hrnec zaručují rychlé a pohodlné čištění.

Velká kapacita vnitřního hrnce bude ideálním řešením pro větší rodiny, pro přípravu zavařenin, pro speciální akce nebo na prázdninové výlety.

Navíc jej lze použít i v profesionálním využití , jako je malá gastronomie, cateringové společnosti či jiné formy hromadného stravování.

Pro Crisp Obsah
Pro Crisp Video
Pro Crisp Dimenze

Technické parametry

Délka x šířka x výška:  37,6 x 36,2 x 39 cm

Výkon: 1500 wattů (230 V, 50 Hz)

Kapacita: 7,6 litru

Materiál: Nerezová potravinářská ocel 304 (18/8), bez chemických povlaků jako jsou BPA, PFOA, PTFE

Certifikáty: UL a ULC (záruka bezpečnosti a spolehlivosti)

 

Změna způsobu vaření s Instant Pot

Prozkoumejte ProCrisp™ & Air Fryer 8 detailněji

Pro Crisp & Air Fryer

Pořiďte si multifunkční tlakový hrnec a fritézu v jednom a objevte jednoduchost a pestrost pokrmů i vy!

Recepty z našeho blogu

Panko tofu kousky

Panko tofu kousky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 1 blok pevného tofu na marinádu 1 lžička česnekového prášku 1 lžička mleté papriky 1 lžička chilli vloček ½ lžičky soli 2 lžíce lehké sójové omáčky 5 lžic vody na těsto 4 lžíce hladké mouky 200 ml rostlinného mléka ½...

Lepkavé pikantní tofu

Lepkavé pikantní tofu

VYBAVENÍ vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 250 g tvrdého tofu nakrájeného na kostky o rozměrech 1 x 2 cm  na obalení 1 lžička uzené papriky ⅓ lžičky černého pepře ⅓ lžičky česnekového prášku ⅓ lžičky chilli v prášku 1 lžíce tamari 1 polévková lžíce výživného droždí...

Limonádové koláčky

Limonádové koláčky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 300 g hladké mouky 2 lžičky prášku do pečiva 100 g dvojité smetany 100 ml Sprite Špetka soli 1 vejce Sražená smetana a džem POKYNY Vystřihněte čtverec pečicího papíru tak, aby se vešel dovnitř fritézy Vortex Air Fryer, a...