Horkovzdušná fritéza

Instant® Vortex Versa™

Vzduchová fritéza Vortex Versa™ je inovativní řešení dvou nezávislých pečicích komor o objemu 4,25 litru každá, které lze spojit do jednoho velkého prostoru se zvýšeným objemem až 8,5 litrů! Využití obou komor usnadňují technologie synchronizovaných programů Sync Cook a Sync Finish, tj. současné dokončování pokrmů.

Horkovzdušná fritéza je zařízení, které umožňuje nahradit smažení na tuku mnohem zdravějším pečením bez tuku, aniž byste přišli o chuť. Horkovzdušná fritéza může být všestranným spotřebičem, který vám v kuchyni ušetří čas i peníze. Kromě toho, že je fritéza Vortex Versa™ zdravější alternativou tradičního smažení, je také spotřebičem pro grilování, pečení, snadné ohřívání a sušení. Model Vortex Versa™ se vyznačuje velkou kapacitou a možností připravovat dva druhy pokrmů v oddělených komorách zároveň.

6 399 Kč

Instant Vortex Versa
Rýžovar

FRITOVÁNÍ

GRILOVÁNÍ

PEČENÍ

PEČENÍ MASA

Rýžovar

OHŘÍVÁNÍ

Rýžovar

SUŠENÍ

Víceúčelová horkovzdušná fritéza
Rozdělení komor

Objevte

6 inteligentních programů

Vortex Versa není jen fritéza bez tuku, ale spíše víceúčelový spotřebič. Díky 6 dostupným inteligentním programům můžete fritézu používat k horkovzdušnému smažení (Air Fry), grilování (Grill), pečení masa a zeleniny (Roast), pečení koláčů a domácího chleba (Bake), snadnému ohřívání pokrmů (Reheat) a sušení (Dehydrate). Každý program lze dále přizpůsobit z hlediska času a teploty od nuly do 205 °C.

Sami se rozhodněte, který prostor je nejvhodnější pro množství připravovaného jídla! Vortex Versa vám dává možnost zvolit jednu velkou komoru nebo pomocí oddělovače rozdělit prostor na dvě nezávislé horkovzdušné fritovací komory. Díky dvěma nezávislým topným tělesům lze v každé komoře nastavit jinou teplotu a dobu přípravy.

Obsluhu obou komor usnadňují použité technologie. První z nich je funkce Sync Cook, tj. synchronizace nastavení programu, doby vaření a teploty pro dosažení stejných výsledků v obou komorách. Druhou funkcí je Sync Finish, což je synchronizované dokončení varných procesů v obou nezávislých komorách při různých nastaveních programu.

Zdravé vaření

šetří čas i elektřinu

Pomocí fritézy si můžete připravit oblíbené chutné a křupavé občerstvení a zároveň snížit jeho kalorickou hodnotu díky použití minimálního množství tuku! Jedná se o skvělou zdravou alternativu k tradičnímu fritování. Technologie cirkulace vzduchu ve fritézách Vortex umožňuje použít až o 95 % méně oleje než při smažení ve fritéze. Výsledky tohoto způsobu tepelného zpracování se tak více podobají pečení v malé troubě s vysoce účinnou termocirkulací. Kulinářské výsledky však mohou překvapit nejednoho gurmána!

Pokrmy ve fritéze Air Fryer Vortex Versa šetří čas i elektrickou energii. Díky inovativní technologii cirkulace vzduchu EvenCrisp™ se přístroj okamžitě zahřeje a v porovnání s běžnou troubou potřebuje k pečení surovin výrazně méně času. 

Vortex Slim má dvě samostatné komory
Display fritézy Versa

Komfortní používání

Moderní kuchyňský spotřebič pro náročné

Fritéza Vortex Versa™ od společnosti Instant je pokročilý spotřebič s mnoha technickými funkcemi. Snadné používání zajišťuje intuitivní dotykový ovládací panel. Otočné kolečko usnadňuje nastavení zvolených časových a teplotních parametrů.

Spotřebič komunikuje s uživatelem přehledným způsobem pomocí stavových hlášení, provozních pokynů, ukazatele průběhu a zvukových signálů (které lze v případě potřeby vypnout).

Čištění po vaření je snadné díky nepřilnavému povrchu a možnosti mýt části, které přicházejí do styku s potravinami, v myčce nádobí.

Špičková je také bezpečnost zařízení. Systémy jako ochrana proti přehřátí a automatické vypnutí poskytují uživateli klid a bezpečí.

Versa Zone obsah
Versa Zone obsah
Versa Zone rozměry

Technické parametry

Délka x šířka x výška: 38,4 x 40,3 x 31,7 cm

Výkon: 1 700W (230 V, 50 Hz)

Kapacita: 8,5 l (2 x 4,25 l)

Hmotnost: 7,1 kg

Certifikát ETL

Změna způsobu přípravy jídla s Instant Pot

PROZKOUMEJTE VORTEX VERSA™ DETAILNĚJI

Instant® VORTEX VERSA™

Užijte si 8 funkcí v jednom zařízení s naším fritovacím košem. Pečte, zapékejte, grilujte, ohřívejte, fritujte na vzduchu nebo sušte své oblíbené jídlo s inteligentní funkcí SyncCook & SyncFinish.

Recepty z našeho blogu

Panko tofu kousky

Panko tofu kousky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 1 blok pevného tofu na marinádu 1 lžička česnekového prášku 1 lžička mleté papriky 1 lžička chilli vloček ½ lžičky soli 2 lžíce lehké sójové omáčky 5 lžic vody na těsto 4 lžíce hladké mouky 200 ml rostlinného mléka ½...

Lepkavé pikantní tofu

Lepkavé pikantní tofu

VYBAVENÍ vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 250 g tvrdého tofu nakrájeného na kostky o rozměrech 1 x 2 cm  na obalení 1 lžička uzené papriky ⅓ lžičky černého pepře ⅓ lžičky česnekového prášku ⅓ lžičky chilli v prášku 1 lžíce tamari 1 polévková lžíce výživného droždí...

Limonádové koláčky

Limonádové koláčky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 300 g hladké mouky 2 lžičky prášku do pečiva 100 g dvojité smetany 100 ml Sprite Špetka soli 1 vejce Sražená smetana a džem POKYNY Vystřihněte čtverec pečicího papíru tak, aby se vešel dovnitř fritézy Vortex Air Fryer, a...