Multifunkční hrnec

Instant Pot® Pro 8

Řada Instant Pot® Pro ™ 10 v 1 – to je pro profesionály v kuchyni, nejen pro profesionály, ale také pro nadšence, kteří požadují od kuchyňských spotřebičů maximální možnosti.

Nová generace zařízení z řady Pro umožňuje kromě přístupu k 28 předkonfigurovaným inteligentním programům i možnost naprogramování 5 vlastních oblíbených konfigurací nastavení. Umožňuje ještě kratší průběh varného procesu díky o 20 % účinnějšímu ohřevu než předchozí modely a až o 70 % rychlejšímu vaření ve srovnání s tradičními způsoby.

Vylepšen byl systém vypouštění páry, který je díky speciálnímu difuznímu krytu tišší a méně se špiní. Tím inovativní vybavení elektrických multicookerů řady Pro nekončí. Za zmínku stojí zejména ergonomické rukojeti Easy Grip vnitřní nádoby, velký a čitelný LCD displej a samotěsnící víko.

5 899 Kč

Instant Pro 8
Rýžovar

TLAKOVÉ VAŘENÍ

POMALÉ VAŘENÍ

VAŘENÍ V PÁŘE

SOUS VIDE

Rýžovar

RÝŽOVAR

OHŘÍVÁNÍ POKRMŮ

SAUTÉ (RESTOVÁNÍ)

JOGURTOVAČ

PEČENÍ

Inteligentní programy
Multifunkční tlakový hrnec
Snadná příprava jídla
10 funkcí v jednom zařízení

INOVATIVNÍ

Multifunkční tlakový hrnec

Zařízení Instant Pot® Pro ™ 10 v 1 kombinuje vlastnosti mnoha různých zařízení a kromě tlakového vaření umožňuje: vařit jako v pomalém hrnci, používat metodu suvi (Sous Vide), smažit (Souté), vaření rýže, sterilizace, výroba jogurtů, ohřev, pečení a vaření v páře.

S 28 přednastavenými, ale konfigurovatelnými programy můžete začít vařit svá oblíbená jídla jediným pohybem ruky.

Vnitřní hrnec je vyroben z nerezové oceli (18/8), vnitřní hrnec s vrstvou hliníkového jádra o tloušťce 3,5 mm zajišťuje rychlejší a efektivnější rozvod tepla a ploché dno umožňuje vařit a smažit i na jiných zdrojích ohřevu, než je elektrický tlakový hrnec ( s elektrickými plotýnkami, keramickou a indukční a troubou do 230 °C).

Tlakový hrnec

RYCHLÝ A MULTIFUNKČNÍ

Velký LCD displej s jasnými, tučnými znaky zajišťuje snadné a intuitivní ovládání. 5 tlačítek pro uložení vašich oblíbených nastavení vaření umožňuje rychlý a snadný přístup k vašim vlastním nejpoužívanějším receptům.

Víko a ocelový hrnec lze mýt v myčce nádobí , což usnadňuje jejich udržování v čistotě a šetří váš čas.

Verze Pro je kompatibilní s volitelnou vaničkou QuickCool (prodává se samostatně), která urychluje chlazení a uvolňování páry o 50 %.

Součástí příslušenství je podstavec na vaření v páře s pohodlnými rukojeťmi a náhradní těsnící kroužek víka.

Snadná manipulace
Bezpečnostní systém

Zamilujte si

Pohodlí a bezpečnost

Easy Grip rukojeti vnitřní nádoby umožňují snadné zvedání a přenášení a zamykají hrnec umístěný v těle tlakového hrnce na místě, takže je snadné vkládat, vyjímat ingredience a mixovat.

Model má rozšířený bezpečnostní systém. Vylepšený spínač vypouštění páry zajišťuje jemnější proces uvolňování tlaku prostřednictvím difuzního krytu, který snižuje hluk a zabraňuje rozstřikování tekutin přes kuchyňskou linku. Inovativní samotěsnící víko poskytuje dodatečnou tepelnou ochranu.

Speciální funkce připomenutí uvolnění tlaku (Steam) umožňuje nastavit alarm například po 5 nebo 10 minutách, což může mimo jiné zabránit nechtěnému převaření.

Pro 8 obsah
Pro 8 video
Pro 8 dimenze

Technické parametry

Délka x šířka x výška:  36,5 x 35,3 x 36 cm

Výkon: 1200 W (230 V, 50 Hz)

Kapacita: 7,6 litru

Materiál: Nerezová potravinářská ocel 304 (18/8), bez chemických povlaků jako jsou BPA, PFOA, PTFE

Certifikáty: UL a ULC (záruka bezpečnosti a spolehlivosti)

 

Změna způsobu vaření s Instant Pot

PROZKOUMEJTE PRO 8 DETAILNĚJI

Instant Pot® Pro 8

Vyzkoušejte novou generaci pohodlí s hrncem Instant Pot® Pro. Začíná s 28 inteligentními programy vaření a přidává 5 nových nastavení oblíbených programů.

Recepty z našeho blogu

Základní kaše

Základní kaše

VYBAVENÍ Multifunkční tlakový hrnec Instant Pot INGREDIENCE 100 g ovsa 450 ml mléka podle vlastního výběru Špetka soli INSTRUKCE Na dno vnitřního hrnce nalijte 500 ml vody a do vody umístěte trojnožku. Smíchejte všechny přísady v žáruvzdorné misce a umístěte ji do...

Základní Curry

Základní Curry

VYBAVENÍ Multifunkční tlakový hrnec Instant Pot INGREDIENCE 1 polévková lžíce oleje 1 cibule 2 stroužky česneku rozdrceného 2 lžičky nastrouhaného čerstvého zázvoru 2 lžíce kari pasty Maso/ryby/zelenina/luštěniny dle výběru 1 lžíce rajčatového protlaku 1 x 400g...