Příslušenství ke spotřebičům Instant Pot

Objevte širokou škálu kvalitního příslušenství pro vaše multifunkční hrnce Instant Pot! Náhradní silikonové gumičky zajišťují dokonalé těsnění, zatímco různé velikosti varných nádob vám umožní připravit více jídel najednou. Navíc si užijte praktickou pokličku pro pohodlné vaření vašich oblíbených pokrmů. Vyzkoušejte tyto skvělé doplňky a užijte si bezstarostné vaření s Instant Potem!

Pro modely Pro 8 a Pro Crisp Air Fryer 8

Náhradní varná nádoba 8L

Získáte neomezené možnosti s naší 8litrovou náhradní varnou nádobou pro Instant Pot Pro 8 a Pro Crisp Air Fryer 8! Experimentujte s novými recepty a vařte pro celou rodinu. Odolná, snadno omyvatelná a spolehlivá. Objednejte si svůj náhradní nádobu i vy.

999 Kč

Náhradní nádoba 8 litrů
Skleněná polička

Pro modely Pro 8 a Pro Crisp Air Fryer 8

Skleněná poklička 8L

Udržujte své pokrmy teplé bez nutnosti ohřívání s průhlednou skleněnou pokličkou pro 8litrovou varnou nádobu modelů Instant Pot Pro 8 a Pro Crisp Air Fryer 8. Perfektní těsnění, snadné čištění. Objednejte ještě dnes a vařte s elegancí!

485 Kč

Pro modely Pro 8 a Pro Crisp Air Fryer 8

Sada 2 ks silikonového těsnění 8l

Zajištěte dokonalé těsnění pro vaše Instant Pot Pro 8 a Pro Crisp AirFryer 8 s naší sadou 2ks silikonového těsnění o objemu 8L. Užijte si bezstarostné vaření s dvěma náhradními těsněními pro vaše oblíbené modely Instant Potu. Objednejte nyní a vařte s jistotou!

285 Kč

Silikonové těsnění 8l
Silikonové těsnění 6l

Pro model Duo Evo Plus 6

sada 2ks silikonového těsnění 6l

S vysoce kvalitní sadou 2ks silikonového těsnění o objemu 6L zajistíte dokonalé utěsnění vašeho Instant Pot Duo Evo Plus 6. Vařte s jistotou a bezstarostně díky náhradním těsněním připraveným pro váš oblíbený model Instant Potu. Objednejte ještě dnes a užijte si bezproblémové vaření!

285 Kč

Recepty z našeho blogu

Panko tofu kousky

Panko tofu kousky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 1 blok pevného tofu na marinádu 1 lžička česnekového prášku 1 lžička mleté papriky 1 lžička chilli vloček ½ lžičky soli 2 lžíce lehké sójové omáčky 5 lžic vody na těsto 4 lžíce hladké mouky 200 ml rostlinného mléka ½...

Lepkavé pikantní tofu

Lepkavé pikantní tofu

VYBAVENÍ vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 250 g tvrdého tofu nakrájeného na kostky o rozměrech 1 x 2 cm  na obalení 1 lžička uzené papriky ⅓ lžičky černého pepře ⅓ lžičky česnekového prášku ⅓ lžičky chilli v prášku 1 lžíce tamari 1 polévková lžíce výživného droždí...

Limonádové koláčky

Limonádové koláčky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 300 g hladké mouky 2 lžičky prášku do pečiva 100 g dvojité smetany 100 ml Sprite Špetka soli 1 vejce Sražená smetana a džem POKYNY Vystřihněte čtverec pečicího papíru tak, aby se vešel dovnitř fritézy Vortex Air Fryer, a...