HORKOVZDUŠNÁ FRITÉZA

Instant Pot® Vortex Plus Dual Drawer 8

Fritéza Vortex ™ Plus Dual s kapacitou téměř 8 litrů nabízí nekonečné možnosti pro vytváření zdravých jídel bez tuku díky usnadněním, jako jsou technologie Sync Cook, Sync Finish a okno Clear Cook.

Zvláštností tohoto modelu fritézy Instant Pot jsou dva koše na smažení a pečení. Díky nim připravíte dvojnásobnou porci oblíbeného pokrmu nebo dvě různé suroviny zároveň. Současné vaření ve dvou nezávislých komorách usnadňují speciálně vyvinuté technologie Sync Cook a Sync Finish.

U tohoto modelu nemohla chybět okénka Clear Cook usnadňující sledování stavu vašeho jídla bez nutnosti otevírání. Díky inovativní technologii proudění vzduchu Even Crisp™ dosáhnete hluboce chutnajících pokrmů s výjimečnou křupavostí s malým nebo žádným olejem.

6 199 Kč

Duální fritéza
Rýžovar

SMAŽENÍ

PEČENÍ MASA

PEČENÍ

OHŘÍVÁNÍ

Rýžovar

SUŠENÍ

Technologie Sync Cook
Pokrmy bez tuku
Dvě nezávislé komory
Dvojnásobný výkon

JEDNODUŠE

Zdvojnásobte výkon

Instant Vortex Plus Dual Air Fryer je vlastně druh multifunkčního stroje. Jedno takové zařízení na kuchyňské lince může nahradit tradiční nezdravou fritézu. Objevte její zdravější verzi bez nutnosti použití tuku, slouží také jako pánev na smažení a opékání, troubu na pečení masa, zeleniny i koláčů, mikrovlnnou troubu na ohřev a sušička potravin.

Model Dual se skládá ze dvou komor s nezávislými vzduchovými okruhy, dvou pečicích košů a dvou samostatných displejů pro sledování provozu v každé ze dvou polovin jedné fritézy Instant Vortex Plus Dual. Pro snadné ovládání je vybaven funkcemi Sync Cook a Sync Finish. Technologie synchronního vaření Sync Cook usnadňuje současné vaření ve dvou oddílech při zachování stejného nastavení. Sync Finish je funkce dokončení práce obou oddílů současně, takže všechny ingredience pokrmu mohou být hotové současně.

Jedná se o nejuniverzálnější fritézu z hlediska kapacity. Pouze s jedním košíkem můžete uvařit menší množství pro jednu až tři osoby. Při použití dvou košů současně máte k dispozici téměř 8 litrů objemu, díky kterému uvaříte až 8 porcí jídla, což je ideální množství i pro velké rodiny nebo na párty.

Ušetřete

čas, peníze i zdraví

Fritéza od Instant Pot je zařízení, které šetří váš čas a peníze. Ohřev přístroje je vzhledem k použitým technologiím a malé kapacitě oproti klasické troubě téměř okamžitý. Takže šetříte elektřinu, své zdraví a svůj čas tím, že i mražené suroviny připravíte za pár minut.

6 přednastavených programů vaření vám umožní přizpůsobit recepty různých typů fritézy. Díky nim bude příprava jídel jednoduchá jako stisknutí tlačítka. Teplotní rozsah je nastavitelný od 35 do 205 ° C.

Fritéza Vortex Plus Dual má vestavěná okénka Clear Cook , která se u konkurenčních modelů používají jen zřídka. Jedná se o mimořádně praktické řešení , které vám umožní pravidelně si prohlížet pokrmy v obou koších i díky vnitřnímu osvětlení bez nutnosti otevírání fritézy a tepelných ztrát.

Díky speciálně patentované technologii cirkulace vzduchu EvenCrisp™ budou pokrmy z fritézy Vortex výjimečně křupavé a bohaté na chuť. To je záruka lahodných, pečených hranolek bez nutnosti použití velkého množství oleje – až o 95 % méně tuku!

Pro smažení bez tuku
Řada ochranných systémů

Objevte

Bezpečnost, komfort a elegantní design

Značka Instant vždy dbá na bezpečnost svých uživatelů. Proto je Vortex Plus Dual standardně vybaven řadou ochranných systémů, jako je ochrana proti přehřátí ™, automatické vypnutí a mnoho dalších. Na každé zařízení se také vztahuje 2 letá záruka.

Dotykový ovládací panel zajišťuje snadné a intuitivní ovládání. Kromě toho se na displeji zobrazuje aktuální fáze procesu vaření a pokyny krok za krokem.

Koše a plechy na pečení jsou pokryty nepřilnavou vrstvou. Nejen, že se pohodlně používá, ale také se  snadno a rychle čistí, a to i v myčkách nádobí.

Pevné a esteticky provedené pouzdro přístroje obsahuje nerezové vložky. Díky tomu bude fritéza svým vzhledem i velikostí dokonale zapadat do interiéru téměř každé kuchyně.

Plus Dual Drawer obsah
Plus Dual Drawer video
Technické parametry

Technické parametry

Délka x šířka x výška:  38,4 x 40,3 x 31,7 cm

Výkon: 1700 W (230 V, 50 Hz)

Kapacita: 7,6 litru

Hmotnost: 7,45 kg

Certifikáty: ETL

 

Změna způsobu vaření s Instant Pot

PROZKOUMEJTE VORTEX PLUS DUAL DRAWER 8 DETAILNĚJI

Vortex Plus Dual

Posuňte horkovzdušné fritování na vyšší úroveň s dokonalým komfortem dvojitých fritovacích košů. Zdvojnásobte vaření nebo připravujte dvě samostatná jídla najednou!

Recepty z našeho blogu

Panko tofu kousky

Panko tofu kousky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 1 blok pevného tofu na marinádu 1 lžička česnekového prášku 1 lžička mleté papriky 1 lžička chilli vloček ½ lžičky soli 2 lžíce lehké sójové omáčky 5 lžic vody na těsto 4 lžíce hladké mouky 200 ml rostlinného mléka ½...

Lepkavé pikantní tofu

Lepkavé pikantní tofu

VYBAVENÍ vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 250 g tvrdého tofu nakrájeného na kostky o rozměrech 1 x 2 cm  na obalení 1 lžička uzené papriky ⅓ lžičky černého pepře ⅓ lžičky česnekového prášku ⅓ lžičky chilli v prášku 1 lžíce tamari 1 polévková lžíce výživného droždí...

Limonádové koláčky

Limonádové koláčky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 300 g hladké mouky 2 lžičky prášku do pečiva 100 g dvojité smetany 100 ml Sprite Špetka soli 1 vejce Sražená smetana a džem POKYNY Vystřihněte čtverec pečicího papíru tak, aby se vešel dovnitř fritézy Vortex Air Fryer, a...