Horkovzdušná trouba

Instant Vortex Plus 13l

Vítejte v revoluční éře vaření s horkovzdušnou troubou Instant Vortex Plus 13 l! Tato kulinářská kouzelnice přináší do vaší kuchyně nejen ohromující objem 13 litrů pro přípravu rozmanitých pokrmů, ale také otočný rožeň a širokou škálu funkcí, které vám umožní připravit pokrmy ve výjimečné kvalitě a rychlosti. Užijte si chutnější jídla, úsporu času a energie a objevte nové kuchařské možnosti s Instant Vortex Plus!

Multifunkční pekáč nabízí revoluční způsob přípravy jídla díky 360° cirkulaci vzduchu, která zajišťuje křupavost s použitím o 95 % méně oleje než při tradičním fritování. S funkcí rožně a automatickým otočením jídla během pečení dosáhnete vždy dokonalých výsledků.

4 399 Kč

Pomalý hrnec Superior Instant Pot
Rýžovar

ROTAČNÍ GRILOVÁNÍ

SMAŽENÍ

GRILOVÁNÍ

Rýžovar

PEČENÍ MASA

PEČENÍ

Rýžovar

OHŘÍVÁNÍ POKRMŮ

Pomalý hrnec Instant Pot Superior 7,1 l
Pomalý hrnec Instant Pot Superior 7,1 l
Pomalý hrnec Instant Pot Superior 7,1 l
Multifunkční hrnec
ÚSPORNÉ A EKOLOGICKÉ

NA VŠECH ÚROVNÍCH

Díky inteligentně navrženým víceúrovňovým varným deskám, odkapávací misce a širokému spektru příslušenství nabízí tento inovativní produkt maximální flexibilitu při přípravě různých pokrmů. Víceúrovňové varné desky umožňují současnou přípravu různorodých ingrediencí, což usnadňuje kuchařský proces a zajišťuje optimální využití prostoru v pekáči.

Výrazná úspora energie dosahuje až 80 % ve srovnání s tradiční troubou, což nejen šetří náklady na provoz, ale zároveň přispívá k ekologičtějšímu způsobu vaření. Tato energetická efektivita se projevuje nejen během přípravy pokrmů, ale také v rychlejším předehřátí, což umožňuje zahájit vaření během několika minut.

Objevte

VÝHODY HORKOVZDUŠNÉ TROUBY

360 Cirkulace vzduchu: Perforované plechy pro maximální proudění vzduchu, křupavost s použitím o 95 % méně oleje než při tradičním fritování.

Funkce rožně: Otáčí jídlo při pečení pro vždy dokonalé výsledky.

Extra velká kapacita: 13 litrů prostoru pro plnohodnotná rodinná jídla.

Víceúrovňové varné desky: Odkapávací miska, vidlice na rožně, rožeň a držák na rožně pro větší flexibilitu.

Úspora energie: Až o 80 % úspornější než vaření v tradiční troubě.

Vaření až o 50 % rychleji: Předehřátí během několika minut a rychlejší vaření ve srovnání s tradiční troubou.

Snadné čištění: Pečící plechy, odkapávací miska a příslušenství k rožni lze mýt v myčce nádobí.

Multifunkční hrnec
Multifunkční hrnec
Bezpečnostní systém

Zamilujte si

POHODLÍ A EFEKTIVITU

Po ukončení kulinářského dobrodružství přichází další pohodlí – pečící plechy, odkapávací miska a příslušenství k rožni lze jednoduše umýt v myčce nádobí. Tím se uživatelům šetří čas a snižuje námahu spojená s údržbou. Celkově s tímto multifunkčním pekáčem získáte nejen snadnou a efektivní přípravu jídla, ale i šetrnost k životnímu prostředí a pohodlnost v každodenním kuchařském procesu.

Superior obsah balení
Duo 6 dimenze
Superior dimenze

Technické parametry

Délka x výška x šířka: 35 x 37,5 x 34,5 cm

Výkon: 1450 – 1700W (220-240 V ~ 50-60 Hz​)

Kapacita: 13 litrů

Váha: 8,2 kg

Certifikáty: UL a ULC (záruka bezpečnosti a spolehlivosti)

 

Změna způsobu vaření s Instant Pot

PROZKOUMEJTE SUPERIOR DETAILNĚJI

Instant Vortex Plus
Instant Vortex Plus
Instant Vortex Plus
Instant Vortex Plus

INSTANT VORTEX PLUS 13L

Vydejte se na gastronomickou cestu s Instant Vortex Plus 13 l! Zažijte revoluci ve vaření díky inteligentním funkcím a maximální flexibilitě této inovativní trouby. Ušetřete čas, vařte rychleji a užijte si jednoduché čištění. Nechte Instant Vortex Plus otevřít nové dveře chuťových zážitků!

Recepty z našeho blogu

Základní kaše

Základní kaše

VYBAVENÍ Multifunkční tlakový hrnec Instant Pot INGREDIENCE 100 g ovsa 450 ml mléka podle vlastního výběru Špetka soli INSTRUKCE Na dno vnitřního hrnce nalijte 500 ml vody a do vody umístěte trojnožku. Smíchejte všechny přísady v žáruvzdorné misce a umístěte ji do...

Základní Curry

Základní Curry

VYBAVENÍ Multifunkční tlakový hrnec Instant Pot INGREDIENCE 1 polévková lžíce oleje 1 cibule 2 stroužky česneku rozdrceného 2 lžičky nastrouhaného čerstvého zázvoru 2 lžíce kari pasty Maso/ryby/zelenina/luštěniny dle výběru 1 lžíce rajčatového protlaku 1 x 400g...