HORKOVZDUŠNÁ FRITÉZA

INSTANT POT® Vortex Plus 6 Clear Cook

Fritéza Vortex ™ Plus ClearCook je 6 litrový model, který vyniká především myšlenkou mít průhledné okénko převzaté z plnohodnotných pecí.

Beztukové fritézy řady Instant Vortex ™ je zařízení, které umožňuje smažení bez použití tuku pouze pomocí speciální cirkulace horkého vzduchu v technologii EvenCrisp™. Výsledkem jsou pokrmy, které jsou překvapivě křupavé a mají jedinečnou chuť podobnou tradičním smaženým jídlum. A to vše s žádným nebo minimálním přebytečným tukem!

Okno ClearCook nainstalované v tomto modelu je inovativním řešením ve srovnání s jinými zařízeními tohoto typu dostupnými na trhu. To je klíčová vymoženost, která nám v kombinaci s vnitřním osvětlením fritézy umožňuje pravidelné kontrolování jídla. A to bez nutnosti vystavovat se tepelným a elektrickým ztrátám a zbytečným zásahům do procesu pečení. Modely řady Vortex ™ Plus jsou vybaveny 6 pohodlnými automatickými programy, díky kterým jsou možnosti použití opravdu široké.

3 899 Kč

Vortex Plus Clear Cook
Rýžovar

SMAŽENÍ

PEČENÍ

PEČENÍ MASA

OHŘÍVÁNÍ

Rýžovar

GRILOVÁNÍ

Rýžovar

SUŠENÍ

Pro zdravé smažení bez tuku
Až 6 automatických programů

6 funkcí v 1

Důstojná alternativa k troubě

Instant ™ Vortex ™ Plus ClearCook je horkovzdušná fritéza, což lze přeložit jako smažení na vzduchu. Tento způsob tepelného zpracování nabízí možnosti velmi podobné těm, které se získávají pomocí tradiční pece. Menší kapacita a použité technologie však činí tento typ fritézy mnohem ekonomičtější (kvůli rychlému ohřevu) a efektivnější (kratší doba pečení) než použití trouby.

6 automatických programů, kterými je tento model fritézy Vortex vybaven, umožňuje: smažení bez tuku horkým vzduchem, pečení masa a zeleniny jako v troubě, použití pro grilování, sušení různých surovin, ale i pečení koláčů a cukroví a usnadnění ohřevu jídel.

Co mimo jiné odlišuje fritézu od trouby je její menší velikost. Zpravidla se tradiční trouba zdá být příliš velká na porci, kterou budeme připravovat. Velikost fritézy Instant ™ Vortex ™ Plus ClearCook je na druhou stranu ideální jak pro malá množství, tak až pro 6 porcí pokrmu! Tato kapacita je ideální pro každodenní vaření pro celou rodinu, pro přípravu více svačin nebo více porcí přísad k hlavnímu jídlu.

Objevte

Rychlá a ekonomická jídla

Fritéza Vortex ™ Plus je zárukou rychlých, chutných a zdravých jídel. Díky kompaktním rozměrům a technologii EvenCrisp se zařízení zahřeje téměř okamžitě a vaření jídel zabere mnohem méně času než v tradiční troubě. Šetří nejen čas, ale i elektřinu a tím i naše peníze.

Okno ClearCook, inovativní v tomto typu zařízení, se také postará o naše úspory a pohodlí. Spolu s vnitřním osvětlením umožňuje kdykoli zkontrolovat stav pokrmu bez nutnosti otevírání košíků na potraviny a zbytečné ztráty teploty a elektřiny.

Výhodou vzduchové fritézy je expresní příprava lahodných křupavých pokrmů, jako jsou hranolky z různých druhů zeleniny nebo kousky masa, a to i přímo z mražených surovin! Díky technologii EvenCrisp ™ bez použití tuku (nebo s jeho minimálním množstvím) získáte zdravější, méně kalorické a stejně chutné pokrmy.

Okno clear Cook
Široké možnosti použití

Komfortní používání

moderního vybavení

Horkovzdušná fritéza je inovativní zařízení na českém trhu. Naučit se její široké funkčnosti a ovládání je však hračka. Dotykový ovládací panel a pokyny na obrazovce maximálně usnadňují ovládání fritézy Vortex.

Široké spektrum kulinářských možností poskytuje 6 předem nahraných programů, které vám poskytnou rychlý přístup k dokonalým předvolbám s možností jejich úpravy podle vašich potřeb. Teplotu pečení lze nastavit od 35 do 205 °C (95 až 400 °F). Její úroveň lze tedy přizpůsobit jak dlouhodobému sušení, tak expresnímu pečení imitujícímu fritování.

Úroveň obtížnosti čištění nemá nic společného s tradiční fritézou. Koš a podnosy s nepřilnavým povrchem nejsou pokryty mastnotou a každá myčka si s nimi hravě poradí.

Na stylový design fritézy Vortex je radost pohledět a řada moderních bezpečnostních prvků zaručuje nejvyšší úroveň bezpečnosti.

Clear cook obsah
Clear cook obsah
Technické parametry

Technické parametry

Délka x šířka x výška:  30 x 33 x 37,9 cm

Výkon: 1700 W (230 V, 50 Hz)

Kapacita: 5,7 litru

Hmotnost: 5,15 kg

Certifikáty: ETL

Změna způsobu vaření s Instant Pot

Prozkoumejte VORTEX PLUS 6 CLEAR COOK detailněji

Votrex Plus Clear Cook

Tento hrnec Instant™ Vortex® Plus má spoustu užitečných funkcí, ale na prvním místě seznamu je okénko ClearCook. Technologie proudění vzduchu EvenCrisp™ přináší pokaždé křupavé a křehké výsledky s 95% úsporou oleje.

Recepty z našeho blogu

Panko tofu kousky

Panko tofu kousky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 1 blok pevného tofu na marinádu 1 lžička česnekového prášku 1 lžička mleté papriky 1 lžička chilli vloček ½ lžičky soli 2 lžíce lehké sójové omáčky 5 lžic vody na těsto 4 lžíce hladké mouky 200 ml rostlinného mléka ½...

Lepkavé pikantní tofu

Lepkavé pikantní tofu

VYBAVENÍ vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 250 g tvrdého tofu nakrájeného na kostky o rozměrech 1 x 2 cm  na obalení 1 lžička uzené papriky ⅓ lžičky černého pepře ⅓ lžičky česnekového prášku ⅓ lžičky chilli v prášku 1 lžíce tamari 1 polévková lžíce výživného droždí...

Limonádové koláčky

Limonádové koláčky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 300 g hladké mouky 2 lžičky prášku do pečiva 100 g dvojité smetany 100 ml Sprite Špetka soli 1 vejce Sražená smetana a džem POKYNY Vystřihněte čtverec pečicího papíru tak, aby se vešel dovnitř fritézy Vortex Air Fryer, a...