Multifunkční hrnec

Instant Pot® Duo 3

Jednotlivé produkty z nové řady multifunkčních hrnců značky Instant Pot® Duo™ 7 v 1 tvoří základní verze oblíbených tlakových hrnců, které jsou perfektní volbou pro začínající kuchaře i naprosté amatéry v kuchyni. Dozajista dojdou uznání i v těch rodinách, jež se snaží o minimalistický životní styl. A v neposlední řadě jej ocení všichni, kdo touží po rychlém, jednoduchém a zároveň i zdravém způsobu přípravy pokrmů. 

Naše nejmodernější multifunkční hrnce z řady od Instant Pot se stanou multicookery, které usnadní a urychlí vaše vaření a to díky jejich intuitivnímu ovládání. Navíc je doslova hračkou udržet je v dokonalé čistotě. Hrnce z této řady jsou všestranné a poskytnou vám pří prípravě pokrmů maximální možné pohodlí. Model Duo 3 je další z této řady, který uvádíme na trh. Jednoduchá příprava nejrůznějších pokrmů je umožněna díky jeho inteligentním programům. Můžete v něm vařit pod tlakem, využít metody pomalého vaření, či vaření v páře, ale i smažit nebo připravit lahodné domácí jogurty.

Nejen díky jeho překonfigurovaných programům, které jsou samozřejmě intuitivní, se budete znovu moci radovat z rychlé přípravy, vynikající chuti a především z mimořádně zdravých pokrmů. Využijte tuto možnost a připravte si své oblíbené pokrmy netradičními způsoby. nebo si obohaťte své kulinářské znalosti o recepty, určené speciálně pro přípravu pokrmů v tlakových hrncích Instant Pot.

3 399 Kč

Instant Duo 6
Rýžovar

TLAKOVÉ VAŘENÍ

POMALÉ VAŘENÍ

VAŘENÍ V PÁŘE

Rýžovar

RÝŽOVAR

SAUTÉ (RESTOVÁNÍ)

JOGURTOVAČ

OHŘÍVÁNÍ POKRMŮ

Inteligentní programy
Multifunkční tlakový hrnec
Snadná příprava jídla
Multifunkční hrnec
MULTIFUNKČNÍ

Tlakový hrnec 7 v 1

Tento multicooker od Instant Pot 7 v 1 vám přináší až 7 možností, jak si připravit svá oblíbená jídla. Zvládne plnohodnotně nahradit celou řadu klasických kuchyňských spotřebičů, jako je: tlakový hrnec (tedy tlakové vaření), pomalý hrnec, parní hrnec,  rýžovar, jogurtovač, pánev i ohřívač potravin.

Disponuje 11 předkonfigurovanými chytrými programy, díky nimž zvládnete přípravu vašeho jídla pouhým stiskem jediného tlačítka. 

Jeho vnitřní hrnec, který je vyrobený z kvalitního druhu nerezové oceli (18/8), disponuje třívrstvým dnem a je proto vhodný nejen pro přípravu pokrmů vaření, ale i smažením. 

Pokud jde o objem, tak tento multifunkční hrnec disponuje 3 litry a je tedy vhodný pro domácnosti o 1-2 členech, jako mohou být bezdětné páry, atd. Pro vícečlenné domácnosti pak zvolte náš model od Instant Potu Duo 6, jenž má 5,7 l.

Víceúčelový hrnec

Rychlost a multitasking

Multifunkční hrnec Duo 3 v sobě spojuje 7 různých kuchyňských pomocníků, díky čemuž se stane inovativním prvkem ve vaší kuchyni. Tento Instant Pot se velmi rychle stane nepostradatelnou a trvalou součástí vaší domácnosti, i každodenní přípravy pokrmů. Používáním jednoho multifunkčního hrnce efektivně zamezíte nadměrnému nepořádku při vaření a vyhnete se pracnému úklidu vaší kuchyně. 

Tento multicooker je ideálním pomocníkem do sdílených kuchyní a jiných společných prostor, jako mohou být studenstké byty nebo koleje, ale i na cesty, či do rekreačních objektů.

Při pravidelném a plnohodnotném používání tohoto multifunkčního hrnce od Instat Potu můžete dosáhnout dokonce až 70% úspory na vašem čase a energiích.

Multifunkční hrnec
Bezpečnostní systém

Zamilujte se

DO JEDNODUCHOSTI

Jednoduchá a také rychlá údržba tohoto tlakového hrnce spočívá v tom, že jak jeho vnitřní nádobu, tak i samotné víko lze bez problémů mýt i ve vaší myčce na nádobí. Příprava pokrmů v multifunkčním hrnci Duo 3 je pak naprosto bezpečná, a to zásluhou až 10 bezpečnostních prvků, jimiž jsou, kromě jiného: ochrana proti přehřátí, či systém který zabraňuje nechtěnému uzamknutí jeho poklice. 

Součástí základního balení v této sadě je také i multifunkční stojan z kvalitní nerezové oceli, který využijete při vaření pokrmů v páře a k mnoha dalším činnostem.

  • Vařte zdravě a dosáhněte trvalých výsledků: V Instant Pot Duo 3 si můžete upravovat a dle potřeby nastavovat nejen tlak pro tlakové vaření, ale též i teplotu, čas a teplo. Dokážete tak připravit své pokrmy až o 70 % rychleji, než využitím jiných varných metod a vždy získáte pokrmy exkluzivní chuti i textury. 
  • Pohodlné a přednastavené: Váš Instant Pot si zapamatuje vaše oblíbené způsoby přípravy pokrmů. Díky tomu po nastavení můžete zapomenout na vaření a věnovat se například rodině, zatímco váš multicooker vám rychle a bezpečně připraví vaši večeři.
  • Až 11 chytrých programů stisknutím jediného tlačítka: Měnte varné režimy pouhým stisknutím tlačítka – díky přednastaveným programům můžete volit mezi: Polévka/vaření, Maso/dušené maso, Fazole/chilli, Pomalé vaření, Sauté, Rýže, Kaše, Vaření v páře, Tlakové vaření, udržování teploty a Jogurt. Vařit pod tlakem a při konstantní teplotě bude hračkou.

Jeho používání už snad nemůže být jednodušší: Uvolňujte páru bezpečně a to pomocí jednoho tlačítka pro rychlé uvolňování páry. Díky tomu nevytvoříte téměř žádný nepořádek a úklid kuchyně nebude již více trestem.

Multifunkční hrnec Duo 6
Duo 6 dimenze
Duo 6 dimenze
Duo 6 dimenze

Technické parametry

Délka x výška x šířka: 34 × 31 × 31,7 cm

Výkon: 700 W (230 V, 50 Hz)

Kapacita: 3 litry

Materiál: Nerezová potravinářská ocel 304 (18/8), bez chemických povlaků jako jsou BPA, PFOA, PTFE

Certifikáty: UL a ULC (záruka bezpečnosti a spolehlivosti)

 

Změna způsobu vaření s Instant Pot

PROZKOUMEJTE DUO 6 DETAILNĚJI

Instant Pot® Duo 3

Zapomeňte na dlouhé hodiny strávené v kuchyni! S Instant Pot® a jeho intuitivními programy získáte nejen rychlou a efektivní přípravu, ale také lahodné pokrmy plné výrazné chuti. Zkuste nové, netradiční přístupy k vaření a obohaťte své kulinářské chutě.

Recepty z našeho blogu

Základní kaše

Základní kaše

VYBAVENÍ Multifunkční tlakový hrnec Instant Pot INGREDIENCE 100 g ovsa 450 ml mléka podle vlastního výběru Špetka soli INSTRUKCE Na dno vnitřního hrnce nalijte 500 ml vody a do vody umístěte trojnožku. Smíchejte všechny přísady v žáruvzdorné misce a umístěte ji do...

Základní Curry

Základní Curry

VYBAVENÍ Multifunkční tlakový hrnec Instant Pot INGREDIENCE 1 polévková lžíce oleje 1 cibule 2 stroužky česneku rozdrceného 2 lžičky nastrouhaného čerstvého zázvoru 2 lžíce kari pasty Maso/ryby/zelenina/luštěniny dle výběru 1 lžíce rajčatového protlaku 1 x 400g...