Multifunkční hrnec

Instant Pot® Pro 6

Produkty řady Instant Pot® Pro ™ 10 v 1 jsou určeny nejen pro profesionály v kuchyni, ale taktéž i pro všechny nadšence, jenž vyžadují od svých kuchyňských spotřebičů jednoduše maximum.

Zařízení nové generace z řady Pro umožňuje mimo 28 přednastavených inteligentních programů také možnost, abyste si naprogramovali až 5 vlastních konfigurací nastavení varných procesů. Dále zkracuje varný proces až o 20 %, a to díky účinnějšímu ohřevu ve srovnání s předchozími modely. Varný proces je až o 70 % rychlejší ve srovnání s klasickými postupy.

Došlo též i k vylepšení systému vypouštění páry. Díky speciálnímu difuznímu krytu je  tišší a též se méně špiní. Tímto ovšem jejich inovativní vybavení zdaleka nekončí. Rozhodně je třeba zmínit ergonomické rukojeti Easy Grip jejich vnitřní nádoby, stejně jako velký a čitelný LCD displej, či samotěsnící víko.

4 999 Kč

Instant Pro 8
Rýžovar

TLAKOVÉ VAŘENÍ

POMALÉ VAŘENÍ

VAŘENÍ V PÁŘE

SOUS VIDE

Rýžovar

RÝŽOVAR

OHŘÍVÁNÍ POKRMŮ

SAUTÉ (RESTOVÁNÍ)

JOGURTOVAČ

PEČENÍ

Inteligentní programy
Multifunkční tlakový hrnec
Snadná příprava jídla
10 funkcí v jednom zařízení

INOVATIVNÍ

Multifunkční tlakový hrnec

Spotřebiče z řady Instant Pot® Pro ™ 10 v 1 v sobě kombinují funkce nejrůznějších zařízení a mimo tlakového vaření disponuje funkcemi: pomalého vaření, vaření pomocí metody suvi (Sous Vide), smažení (Souté), vaření rýže, sterilizace, výroby jogurtů, ohřevu, pečení a vaření v páře.

Díky 28 přednastaveným, avšak konfigurovatelným programům máte možnost zahájit varný proces stisknutím jediného tlačítka.

Vnitřní nádoba tlakového hrnce je vyrobena z nerezové oceli (18/8). Díky jeho vrstvě hliníkového jádra, která má tloušťku 3,5 mm, je rozvod tepla rychlejší a efektivnější. Díky plochému dnu můžete smažit, či vařit též na jiných zdrojích ohřevu, než je samotný tlakový hrnec (jako například na elektrických plotýnkách, keramické a indukční troubě do 230 °C).

Tlakový hrnec

RYCHLÝ A MULTIFUNKČNÍ

Na velkém LCD displej jsou údaje zobrazovány pomocí jasných a tučných znaků a umožňují tak snadné a hlavně intuitivní ovládání. Naleznete zde i 5 tlačítek, pomocí nichž si uložíte svá oblíbená nastavení, a která vám umožní rychlý a snadný přístup k vašim vlastním receptům, které používáte nejčastěji.

Jak víko, tak i vnitřní hrnec z oceli můžete bez obav mýt v myčce nádobí a udržovat tak váš přístroj v čistotě a šetřit díky tomu svůj čas.

Produkty z řady Pro jsou kompatibilní s vaničkou QuickCool (jež je volitelným příslušenstvím). Její hlavní funkce spočívá v urychlení chlazení páry, a to až o 50 %.

Mezi další příslušenství patří podstavec pro vaření v páře, vybavený párem pohodlných rukojetí a dále i náhradní těsnící kroužek k jeho víku.

Snadná manipulace
Bezpečnostní systém

Zamilujte si

Pohodlí a bezpečnost

Díky Easy Grip rukojetím, jimiž je opatřena vnitřní nádoba, zvládnete tuto snadno zvednout a přenášet. Také brání pohybu vnitřní nádoby, umístěné v těle tlakového hrnce, proto je vkládání i vyjímání ingrediencí snadné, stejně jako jejich mixování.

Tento model disponuje rozšířeným bezpečnostním systémem. Díky vylepšenému spínači vypouštění páry je umožněn jemnější proces uvolňování tlaku. Toto je možné díky difuznímu krytu, jenž minimalizuje hluk a taktéž brání rozstříknutí tekutin po kuchyňské lince. Samotěsnící víko je inovativní a nabízí dodatečnou tepelnou ochranu.

Instant Pot Pro 6 je vybaven funkcí Steam. Jedná se o funkci, jejíž účelem je připomenout vám to, že je zapotřebí uvolnit tlak. Alarm lze nastavit po 5 nebo 10 minutách. Nehrozí vám tak, že své pokrmy převaříte.

Pro 8 obsah
Pro 8 video
Technické parametry

Technické parametry

Délka x šířka x výška:  36,5 x 35,3 x 36 cm

Výkon: 1200 W (230 V, 50 Hz)

Kapacita: 5,7 litru

Materiál: Nerezová potravinářská ocel 304 (18/8), bez chemických povlaků jako jsou BPA, PFOA, PTFE

Certifikáty: UL a ULC (záruka bezpečnosti a spolehlivosti)

 

Změna způsobu vaření s Instant Pot

PROZKOUMEJTE PRO 6 DETAILNĚJI

Instant Pot® Pro 6

Vyzkoušejte novou generaci pohodlí s hrncem Instant Pot® Pro. Začíná s 28 inteligentními programy vaření a přidává 5 nových nastavení oblíbených programů.

Recepty z našeho blogu

Základní kaše

Základní kaše

VYBAVENÍ Multifunkční tlakový hrnec Instant Pot INGREDIENCE 100 g ovsa 450 ml mléka podle vlastního výběru Špetka soli INSTRUKCE Na dno vnitřního hrnce nalijte 500 ml vody a do vody umístěte trojnožku. Smíchejte všechny přísady v žáruvzdorné misce a umístěte ji do...

Základní Curry

Základní Curry

VYBAVENÍ Multifunkční tlakový hrnec Instant Pot INGREDIENCE 1 polévková lžíce oleje 1 cibule 2 stroužky česneku rozdrceného 2 lžičky nastrouhaného čerstvého zázvoru 2 lžíce kari pasty Maso/ryby/zelenina/luštěniny dle výběru 1 lžíce rajčatového protlaku 1 x 400g...