Multifunkční hrnec

Instant Pot® Duo 6

Produkty z řady Instant Pot® Duo™ 7 v 1 jsou základní verzí tlakových hrnců a jsou skvělou volbou pro začátečníky. Též je ocení rodiny, které si potrpí na minimalismus, a zároveň také všichni, kdo se snaží o rychlé, jednoduché a zdravé vaření.

Multifunkční hrnce z řady Instant Pot Duo jsou nejmodernějšími elektrickými tlakovými hrnci, které vaše vaření učiní snadnějším a rychlejším, díky jejich intuitivnímu ovládání. Jejich čištění je snadné, jsou všestranné a poskytnout vám pohodlí při vaření. Tento model je první z této řady, jenž byl uveden na trh. Snadný postup vaření různých druhů potravin je umožněn díky inteligentním programům. Můžete využít vaření pod tlakem, metodu pomalého vaření, ale také vaření v páře, smažení, či si připravit lahodné jogurty.

Nejen díky jeho přednastaveným programům opět naleznete potěšení z přípravy chutných, rychlých a hlavně zdravých pokrmů. Získáte možnost připravit si své oblíbené recepty novým způsobem. Nebo si rozšiřte své kuchařské dovednosti a naučte se připravovat nové pokrmy, speciálně určené pro tlakový hrnec Instant Pot.

3 699 Kč

Instant Duo 6
Rýžovar

TLAKOVÉ VAŘENÍ

POMALÉ VAŘENÍ

VAŘENÍ V PÁŘE

Rýžovar

RÝŽOVAR

SAUTÉ (RESTOVÁNÍ)

JOGURTOVAČ

OHŘÍVÁNÍ POKRMŮ

Inteligentní programy
Multifunkční tlakový hrnec
Snadná příprava jídla
Multifunkční hrnec
MULTIFUNKČNÍ

Tlakový hrnec 7 v 1

Multifunkční Instant Pot 7 v 1 vám nabízí 7 způsobů přípravy pokrmů a pomůže vám tak nahradit celou řadu samostatných kuchyňských spotřebičů, kterými jsou: tlakový hrnec (tj. tlakové vaření), pomalý hrnec, jogurtovač, parní hrnec, rýžovar, pánev a ohřívač potravin.

Je vybaven 13 přednastavenými chytrými programy, které vám umožní připravit vaše pokrmy pomocí stisknutí jednoho jediného tlačítka.

Vnitřní hrnec je vyroben z nerezové oceli (18/8) a díky třívrstvému dnu je vhodný jak pro vaše vaření, tak i pro přípravu pokrmů smažením.

Vícefunkční hrnec

Rychlý a multitaskingový

Tento model v sobě kombinuje až 7 různých spotřebičů a díky tomu se stává skutečnou inovací ve vaší kuchyni. Instant Pot se tak stane trvalou součástí každodenního vaření u vás doma. Využíváním jednoho multifunkčního hrnce se navíc zbavíte nadměrného nepořádku při vašem vaření.

Jedná se o ideální spotřebič do sdílených kuchyní (jaké jsou např. na kolejích, či ve sdílených pronajatých bytech), menších kuchyní, různých rekreačních objektů nebo i na cesty.

Používání Instat Potu vám pomůže dosáhnout až 70% úspory času a energií při vašem každodenním vaření.

Multifunkční hrnec
Bezpečnostní systém

Zamilujte si

jednoduchost 

Rychlá a snadná údržba tohoto hrnce je umožněna tím, že jak vnitřní nádobu, tak i poklici lze mýt v myčce na nádobí. Vaření v tomto hrnci je enormně bezpečné a to díky až 10 bezpečnostním prvkům, kterými jsou kromě jiných ochrana proti přehřátí a systém bránící nechtěného uzamčení poklice. 

Multifunkční stojan, který je vyrobený z kvalitní nerezové oceli, je taktéž součástí této sady. Využijete jej mimo jiné k vaření v páře.

  • Zdravý způsob vaření s trvalými výsledky: V modelu Instant Pot Duo si můžete nastavit nejen tlak, ale i teplotu, čas a teplo. Díky tomu se vaše jídlo uvaří až o 70 % rychleji, než při použití běžných metod a pokaždé tak dosáhnete pokrmů skvělé chuti a konzistence. 
  • Komfortní a nastavitelné: Váš Instant Pot si bude pamatovat vámi preferované metody a programy pro přípravu pokrmů. „Nastavte a zapomeňte“, díky tomu se po zapnutí vašeho přístroje můžete věnovat jiným činnostem a vaše večeře se mezitím rychle a bezpečně uvaří. 
  • Až 13 chytrých programů jediným dotykem: Díky přednastaveným programům, které spustíte stisknutím jediného tlačítka, můžete bez obtíží měnit způsoby vaření. Vyberte si: Polévka/vaření, Maso/dušené maso, Fazole/chilli, Pomalé vaření, Sauté, Rýže, Kaše, Vaření v páře, Jogurt, Vícezrnná zelenina a drůbež. Vařte pod tlakem při stálé teplotě.
  • Ještě o něco jednodušší používání: Páru lze bezpečně uvolnit jednoduchým stisknutím tlačítka pro její rychlé uvolnění. Výhodou je naprosté minimum nepořádku a snadný úklid.
Multifunkční hrnec Duo 6
Duo 6 dimenze
Duo 6 dimenze
Duo 6 dimenze

Technické parametry

Délka x výška x šířka: 34 × 31 × 31,7 cm

Výkon: 1000 W (230 V, 50 Hz)

Kapacita: 5,7 litru

Materiál: Nerezová potravinářská ocel 304 (18/8), bez chemických povlaků jako jsou BPA, PFOA, PTFE

Certifikáty: UL a ULC (záruka bezpečnosti a spolehlivosti)

 

Změna způsobu vaření s Instant Pot

PROZKOUMEJTE DUO 6 DETAILNĚJI

Instant Pot® Duo 6

Umožní vám připravit až 6 porcí, takže je zcela univerzální a vhodný jak pro jednotlivce, tak pro malé nebo rozrůstající se rodiny, také jako pomocník při přípravě zavařenin nebo jako náhrada venkovní kuchyně na výletech, večírcích nebo na slavnostech.

Recepty z našeho blogu

Základní kaše

Základní kaše

VYBAVENÍ Multifunkční tlakový hrnec Instant Pot INGREDIENCE 100 g ovsa 450 ml mléka podle vlastního výběru Špetka soli INSTRUKCE Na dno vnitřního hrnce nalijte 500 ml vody a do vody umístěte trojnožku. Smíchejte všechny přísady v žáruvzdorné misce a umístěte ji do...

Základní Curry

Základní Curry

VYBAVENÍ Multifunkční tlakový hrnec Instant Pot INGREDIENCE 1 polévková lžíce oleje 1 cibule 2 stroužky česneku rozdrceného 2 lžičky nastrouhaného čerstvého zázvoru 2 lžíce kari pasty Maso/ryby/zelenina/luštěniny dle výběru 1 lžíce rajčatového protlaku 1 x 400g...