MULTIFUNKČNÍ HRNEC

Instant Pot® Duo™ Crisp s víkem Ultimate

Co je lepší než horkovzdušná fritéza? Fritéza Air Fryer s přidanými funkcemi Instant Pot, které znáte a milujete, a to vše v jednom modelu, jen s jedním víkem!

Instant Pot® Duo™ Crisp s poklicí Ultimate je první kombinovaný hrnec s jednou poklicí, který kombinuje funkce suchého vaření: horkovzdušné fritování, grilování, pečení, zapékání, sušení a kynutí s chytrými funkcemi mokrého vaření: tlakové vaření, sous vide, vaření na páře, pomalé vaření, jogurtovač a pánev na smažení.

7 399 Kč

Instant Pot Duo Crisp
Rýžovar

GRILOVÁNÍ

ZAPÉKÁNÍ

PEČENÍ

KYNUTÍ

SUŠENÍ

SMAŽENÍ

Rýžovar

TLAKOVÉ VAŘENÍ

SOUS VIDE

VAŘENÍ NA PÁŘE

POMALÉ VAŘENÍ

JOGURTOVAČ

NÁHRADA PÁNVE

Jednoduchá příprava pokrmů
Víko Ultimate
Až 4,4 menší spotřeba energie
Přednastavené programy

Energeticky

Účinné a úsporné vaření

Předběžné vypouštění páry se snadno používá, k dispozici jsou 3 různé možnosti podle toho, jaký pokrm vaříte, a všechny se ovládají pomocí LCD displeje pro ještě jednodušší vypouštění páry, které je navíc tiché!

Energeticky účinná a úsporná – naše nedávná nezávislá studie odhalila, že při vaření v hrnci Instant Pot nebo ve fritéze Air Fryer se spotřebuje 4,4x méně energie než v troubě, což šetří energii a náklady*. To vám dává ještě více důvodů, proč ji používat při přípravě každého jídla. A díky 13 různým funkcím vaření nikdy nebudete mít problém něco uvařit – horkovzdušné smažení pro dokonalou křupavost, vaření pod tlakem pro rychlá a zdravá jídla nebo pomalé vaření pro hlubokou chuť – možnosti jsou neomezené a můžete vyzkoušet 100 různých receptů.

Snadná příprava pokrmů, jejichž výsledkem jsou lahodné pokrmy, je ještě lepší díky jednoduchému následnému úklidu s hrncem, košem na fritování na vzduchu a krytem na tlakové vaření, které lze mýt v myčce nádobí.

*Studie provedená za účelem posouzení spotřeby energie v elektrické troubě o výkonu 2400 W a v multifunkčním tlakovém hrnci a fritéze Pro Crisp o objemu 8 l při přípravě stejného receptu na pečené kuře. 

Objevte

Výhody Duo Crisp

Tento prostorově úsporný model může díky jedinému víku přejít z tlakového vaření na fritování na vzduchu nebo naopak, a to pouhým přidáním nebo odebráním vnitřního krytu pro tlakové vaření, čímž se odkryje topné těleso pro fritování na vzduchu. Díky velké ploše a koši máte při horkovzdušném fritování prostor pro přípravu až 6 porcí, a to vše zdravěji a chutněji s použitím o 95 % méně oleje.

Prostorný vnitřní hrnec o objemu 6,2 l umožňuje také širší možnosti smažení a vaření až 6 porcí při tlakovém vaření – ideální pro přípravu jídel pro celou rodinu anebo vaření v dávkách.

Vaření je o 70 % rychlejší než u tradičních metod. Používání hrnce Duo Crisp s poklicí Ultimate je jednoduché díky velkému LCD displeji, který vás provede programy vaření, a dokonce vás informuje, kdy poklici otevřít a zavřít.

Jednoduchá manipulace
Duo Crisp obsah
Duo Crisp video
Duo Crisp dimenze

Technické parametry

Délka x šířka x výška:  39,3 × 39,1 × 34 cm

Výkon: 1500 W (220-240 V, 50-60 Hz)

Kapacita: 6,2 litru

Hmotnost: 10,6 kg

Materiál: Nerezová potravinářská ocel 304 (18/8), bez chemických povlaků jako jsou BPA, PFOA, PTFE

Certifikáty: ETL

 

Změna způsobu vaření s Instant Pot

PROZKOUMEJTE DUO™ CRISP S VÍKEM ULTIMATE DETAILNĚJI

Duo Crisp s poklicí Ultimate

Pořiďte si ultimátní přístroj i vy a příprava pokrmů už nikdy nebude stejná. Bude snadnější, ekonomičtější a zdravější!

Recepty z našeho blogu

Panko tofu kousky

Panko tofu kousky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 1 blok pevného tofu na marinádu 1 lžička česnekového prášku 1 lžička mleté papriky 1 lžička chilli vloček ½ lžičky soli 2 lžíce lehké sójové omáčky 5 lžic vody na těsto 4 lžíce hladké mouky 200 ml rostlinného mléka ½...

Lepkavé pikantní tofu

Lepkavé pikantní tofu

VYBAVENÍ vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 250 g tvrdého tofu nakrájeného na kostky o rozměrech 1 x 2 cm  na obalení 1 lžička uzené papriky ⅓ lžičky černého pepře ⅓ lžičky česnekového prášku ⅓ lžičky chilli v prášku 1 lžíce tamari 1 polévková lžíce výživného droždí...

Limonádové koláčky

Limonádové koláčky

VYBAVENÍ Vzduchová fritéza Vortex INGREDIENCE 300 g hladké mouky 2 lžičky prášku do pečiva 100 g dvojité smetany 100 ml Sprite Špetka soli 1 vejce Sražená smetana a džem POKYNY Vystřihněte čtverec pečicího papíru tak, aby se vešel dovnitř fritézy Vortex Air Fryer, a...