MULTIFUNKČNÍ HRNEC

Instant Pot Pro Plus™ 6

Instant Pot Pro Plus™ multicooker – profesionální a moderní model elektrického hrnce s WiFi připojením, který umožňuje přístup ke speciální mobilní aplikaci Instant Brands Connect.

Řada Instant Pot Pro je určena nejen pro profesionální kuchaře, ale především pro nadšence zdravého, zajímavého a moderního vaření ve vlastní kuchyni! Mobilní aplikace, která je k dispozici pouze u modelu Pro Plus, vám mimořádně usnadní a zpříjemní přípravu nejrůznějších pokrmů.

Model Pro Plus™ má objem 5,7 litrů, což je nejuniverzálnější řešení. Tato velikost umožňuje uvařit až 6 plných porcí jídla z jednoho hrnce najednou. Je tedy ideální pro každodenní vaření pro celou, i početnou rodinu, nebo pro přípravu většího množství příloh pro zvláštní události. Je to spotřebič, který si můžete vzít s sebou na cesty a mít možnost vařit rychlá, zdravá a snadná jídla, aniž byste si s sebou museli brát většinu kuchyňského příslušenství.

5 899 Kč

Instant Pro Plus
Rýžovar

TLAKOVÉ VAŘENÍ

POMALÉ VAŘENÍ

VAŘENÍ V PÁŘE

SOUS VIDE

Rýžovar

RÝŽOVAR

Rýžovar

JOGURTOVAČ

ZAVAŘOVÁNÍ

SAUTÉ (RESTOVÁNÍ)

OHŘÍVÁNÍ POKRMŮ

Multifunkční hrnec Instant Pot Pro Plus
Všestranné možnosti

9 inteligentních programů

Multicooker Pro Plus umožňuje vařit pomocí 9 inteligentních programů. Model je naprogramován s automatickými funkcemi: vaření pod tlakem, vaření v páře, vaření rýže (a jiných krupicových/obilných jídel), smažení, pomalé vaření (Slow Cook), vaření francouzskou metodou Sous Vide, příprava vlastního jogurtu. Pouze tento model obsahuje speciální režim pro přípravu domácích zavařenin, tzv. konzervování.

Přístroje na vaření řady Instant Pot Pro šetří nejen čas, ale také elektrickou energii. Ve srovnání s předchozími modely bylo dosaženo až o 20 % rychlejšího ohřevu a o 70 % rychlejšího vaření ve srovnání s tradičními metodami vaření.

Vysoce kvalitní vnitřní hrnec z nerezové oceli (18/8) zajišťuje rychlou a vysoce účinnou distribuci tepla. Díky plochému dnu a pohodlným držadlům lze hrnec používat i ve spojení s jinými zdroji ohřevu, jako jsou varné desky nebo trouby.

Pohodlné vaření

s mobilní aplikací

Ovládání hrnce Instant Pot® Pro Plus pomocí aplikace Instant Brands Connect (pouze v anglickém jazyce) představuje nový rozměr kulinářského umění. Znamená snadnější vaření, plnou kontrolu nad programy a přístup k více než 1 000 interaktivních receptů krok za krokem.

Každý z chytrých programů, které jsou u tohoto modelu k dispozici, lze upravovat a ovládat pomocí chytrého telefonu s přístupem do aplikace. Ta umožňuje nejen zobrazit aktuální fázi vaření, ale také vám dává možnost změnit výchozí nastavení, jako je čas, úroveň tlaku, teplota a způsob odvětrávání, podle vlastních představ.

Pro spárování přes Wi-Fi a Bluetooth použijte mobilní zařízení s příslušně aktualizovanou verzí softwaru Android (verze 5.0 nebo novější) nebo iOS (verze 12.0 nebo novější).

Aplikace Instant Brands Connect vám umožní přístup k více než 1 000 zajímavých a chutných receptů, jejichž provedení usnadňuje automatické dálkové ovládání procesu. Aplikace spustí spotřebič a upraví nastavení přesně podle receptu. Jediné, co musíte udělat, je připravit suroviny a vložit je do vnitřního hrnce.

Mobilní aplikace pro Instant Pot Pro Plus
Multivařič Pro Plus
Pokrm z hrnce Pro Plus
Bohaté

moderní vybavení

Instant Pot Pro Plus zaujme svým propracovaným designem plným moderních technologických řešení. Ovládání procesu vaření je možné pomocí intuitivního dotykového ovládacího panelu nebo na dálku prostřednictvím aplikace.

Spotřebič disponuje účinnými bezpečnostními systémy a maximálně zjednodušuje vaření pod zvýšeným tlakem. Způsob snížení tlaku se volí na začátku vaření dotykem příslušné ikony uvolňování páry pomalu (přirozeně), pulzně nebo rychle. Zvolený způsob se provede automaticky na konci vaření a kontrolka signalizuje správný okamžik pro bezpečné otevření víka.

Funkce QuickCool™, která je u tohoto modelu volitelně k dispozici, znamená, že snížení tlaku, a tím i uvaření expresního zdravého pokrmu může být ještě rychlejší než u základních přístrojů Instant Pot. A to až o 50 %!

Dalším vylepšením procesu vaření je funkce NutriBoost™, což je využití pulzního uvolňování tlaku během vaření, které dále zvyšuje kvalitu připravovaného pokrmu. Tento typ zásahu zefektivňuje vaření, snižuje ztráty živin a zlepšuje chuť a texturu pokrmu.

Obsah Pot Plus
Obsah Pot Plus
Rozměry Pot Plus

Technické parametry

Délka x šířka x výška: 39,4 x 39,2 x 34 cm

Výkon: 1200 W (230 V, 50 Hz)

Kapacita: 5,7 litrů

Hmotnost: 7,05 kg

Materiál: Nerezová potravinářská ocel 304 (18/8), bez chemických povlaků jako jsou BPA, PFOA, PTFE

Změna způsobu vaření s Instant Pot

INSTANT POT PRO PLUS™

Instant Pot Pro Plus zaujme svým propracovaným designem plným moderních technologických řešení. Ovládání procesu vaření je možné pomocí intuitivního dotykového ovládacího panelu nebo na dálku prostřednictvím aplikace.

Recepty z našeho blogu

Základní kaše

Základní kaše

VYBAVENÍ Multifunkční tlakový hrnec Instant Pot INGREDIENCE 100 g ovsa 450 ml mléka podle vlastního výběru Špetka soli INSTRUKCE Na dno vnitřního hrnce nalijte 500 ml vody a do vody umístěte trojnožku. Smíchejte všechny přísady v žáruvzdorné misce a umístěte ji do...

Základní Curry

Základní Curry

VYBAVENÍ Multifunkční tlakový hrnec Instant Pot INGREDIENCE 1 polévková lžíce oleje 1 cibule 2 stroužky česneku rozdrceného 2 lžičky nastrouhaného čerstvého zázvoru 2 lžíce kari pasty Maso/ryby/zelenina/luštěniny dle výběru 1 lžíce rajčatového protlaku 1 x 400g...